Jdi na obsah Jdi na menu
 


Najděte svým věcem správné místo. 

 

Obrazek

 

Vestavěná skříň je praktické řešení úložného prostoru ve Vašem bytě nebo domě. Na rozdíl od klasických skříní využijete prostor od podlahy až ke stropu. Celý vnitřek vestavěné skříně je zakrytý posuvnými dveřmi, které jednak šetří prostor před skříní a zároveň se můžou stát designovou součástí vašeho interiéru.

 

 

Vzhled vestavěné skříně a praktické řešení úložného prostoru má celou řadu možností. Na těchto stránkách získáte přehled základních možností, které Vám můžeme nabídnout a také si můžete udělat představu o přibližné ceně vestavěné skříně.

 

 

Návrh vestavěné skříně a cenovou nabídku Vám vyhotovíme zdarma a nezávazně, stačí poslat rozměry prostoru a požadavky na praktickou stránku a vzhled vestavěné skříně emailem na martinlar@email.cz nebo zavolat na 737389862.

 

 

 

Postup při sestavení vestavěné skříně a její ceny:

1.zaměření prostoru pro vestavěnou skříň

Změřte výšku od podlahy až ke stropu. Výška posuvných dveří vestavěné skříně se dá udělat maximálně do 270 cm. Vyšší skříň se musí vyřešit pomocí nástavců.

 

 

Zvolte si celkovou šířku vestavěné skříně. Minimální šířka pro skříň s posuvnými dveřmi je 80 cm, maximální šířka není omezena.

 

 

Hloubka vestavěné skříně je min. 60 cm pokud v ní budou zavěšeny věci na ramínkách.

 

2. rozvržení uspořádání vnitřku skříně

Rozmyslete si jaké věci chcete do skříně ukládat. Je možné zde uložit například vysavač, lyže nebo velký kufr, ale je nutné na to myslet dopředu. Pro orientaci Vám pomohou příklady modulů vnitřků skříně.

 

3. výběr doplňků do vnitřku skříně

Uložení věcí Vám usnadní a zpřehlední doplňky. Na drobné věci můžete použít drátěný koš, pro zavěšení věcí sklápěcí tyč.

 

4. výběr posuvných dveří

Vzhled posuvných dveří je potřeba zvolit v souvislosti se vzhledem interiéru místnosti. Je možné ze dveří udělat dominantu interiéru nebo naopak sladit vzhled dveří s ostatním vybavením. Posuvné dveře se skládají ze dvou hlavních částí z rámu a z výplně. Rám dveří je z kvalitního hliníkového profilu. Výplň dveří je možné udělat z lamina, dýhované desky, skla nebo zrcadla. Dveře se dají na výšku rozdělit na více částí příčkami. Zde je orientační ceník posuvných dveří.

 

Příklad sestavy vestavěné skříně

sestava 1 

 Obrazek                                                                                            

 

š.120 cm x v. 260 cm x hl. 60 cm

posuvné dveře s výplní z lamina

cena 10.736,- s DPH včetně montáže a dopravy

 

 

 

 

sestava 2

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 š.180 cm x v. 260 cm x hl. 60 cm

posuvné dveře s výplní z lamina

cena 16.504,- s DPH včetně montáže a dopravy